Balení potravin

Karl Heggarty

Vedoucí globálního prodeje

E-mail: karl.heggarty@sirane.com

Mobil: +44 7908 580481

Deana Plant

Manažer zákaznických služeb a mezinárodní agenti / distributoři

E-mail: deana.plant@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7875 161326

Mark Lingard

Marketingový manažer

E-mail: mark.lingard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7487 729769

Ben Pope

Senior manažer prodeje

E-mail: ben.pope@sirane.com

Mobil: +44 7807 322190

David Bristow

Specialista na balení

E-mail: david.bristow@sirane.com

Mobil: +44 7816 090698

Corissa Haycock

Obchodní ředitel

E-mail: corissa.haycock@sirane.com

Mobil: +44 7983 368405

Jonathan Blower

Specialista na obaly a stroje

E-mail: jonathan.blower@sirane.com

Telefon: +44 7487 729453

Thierry Soto

Manažer mezinárodního obchodu

E-mail: thierry.soto@sirane.com

Mobil: +44 7483 984622

Veronique Richard

Francouzský obchodní manažer

E-mail: veronique.richard@sirane.com

Telefon: +44 1952 858899

Mobil: +44 7875 160990

Stacey Loader

Senior Business Development Manager

E-mail: stacey.loader@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7816 090685

Craig Robson

Obchodní ředitel

E-mail: craig.robson@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Valerie Bernard

Správce prodejní kanceláře

E-mail: valerie.bernard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Debbie Evans

Služby zákazníkům

E-mail: debbie.evans@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Sign up for our Newsletter: