Grupa Sirane (UK)

Simon Balderson

Dyrektor Zarządzający

Email: simon.balderson@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7971 492696

Karl Heggarty

Kierownik Działu Sprzedaży Globalnej

Mobile: +44 7908 580481

Deana Plant

Kierownik ds. obsługi klienta i kierownik ds. międzynarodowych agentów/dystrybutorów

Email: deana.plant@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7875 161326

Mark Lingard

Kierownik ds. marketingu

Email: mark.lingard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7487 729769

Ian Shingler

Kierownik operacyjny

Email: ian.shingler@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7971 696034

Andy Stamp

Planista produkcji

Email: andy.stamp@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7971 696027

Alan Stanworth

Kierownik ds. zasobów ludzkich

Email: alan.stanworth@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7817 201421

Bob Whitwood

Kierownik techniczny

Email: bob.whitwood@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7791 526928

Deirdre Draper

Obsługa klienta

Email: deirdre.draper@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Rachel McKenna

Lider Rozwoju Nowych Produktów

Email: rachel.mckenna@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7790 809877

Magda Duczak

Kierownik ds. zakupów

Email: magda.duczak@sirane.com

Telefon:+44 1952 230055

Mobile: +44 7484 523734

Jamie Dallow

Kierownik IT

E-mail: jamie.dallow@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7870 490868

Stacey Loader

Senior Business Development Manager

Email: stacey.loader@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7816 090685

Sign up for our Newsletter: