Opakowania na żywność

Karl Heggarty

Kierownik Działu Sprzedaży Globalnej

Email: karl.heggarty@sirane.com

Mobile: +44 7908 580481

Deana Plant

Kierownik ds. obsługi klienta i kierownik ds. międzynarodowych agentów/dystrybutorów

Email: deana.plant@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7875 161326

Mark Lingard

Kierownik ds. marketingu

Email: mark.lingard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7487 729769

Ben Pope

Starszy Kierownik Sprzedaży

Email: ben.pope@sirane.com

Mobile: +44 7807 322190

David Bristow

Specjalista ds. opakowań

Email: david.bristow@sirane.com

Mobile: +44 7816 090698

Corissa Haycock

Kierownik sprzedaży

Email: corissa.haycock@sirane.com

Mobile: +44 7983 368405

Jonathan Blower

Specjalista ds. opakowań i maszyn

Email: jonathan.blower@sirane.com

Telefon: +44 7487 729453

Thierry Soto

International Business Manager

Email: thierry.soto@sirane.com

Mobile: +44 7483 984622

Veronique Richard

French Business Manager

Email: veronique.richard@sirane.com

Telefon: +44 1952 858899

Mobile: +44 7875 160990

Stacey Loader

Senior Business Development Manager

Email: stacey.loader@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobile: +44 7816 090685

Craig Robson

Kierownik sprzedaży

Email: craig.robson@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Valerie Bernard

Administrator biura sprzedaży

Email: valerie.bernard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Debbie Evans

Obsługa klienta

Email: debbie.evans@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Debbie Evans

Obsługa klienta

Email: debbie.evans@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Sign up for our Newsletter: