Gıda Ambalajı

Karl Heggarty

Global Satış Başkanı

E-posta: karl.heggarty@sirane.com

Mobil: +44 7908 580481

Deana Tesisi

Müşteri Hizmetleri Müdürü ve Uluslararası Acenteler/Distribütörler Yöneticisi

E-posta: deana.plant@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7875 161326

Mark Lingard

Pazarlama Müdürü

E-posta: mark.lingard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7487 729769

Ben Pope

Kıdemli Satış Müdürü

E-posta: ben.pope@sirane.com

Cep telefonu: +44 7807 322190

David Bristow

Ambalaj Uzmanı

E-posta: david.bristow@sirane.com

Mobil: +44 7816 090698

Tracy Mowbray

Satış Yöneticisi

E-posta: tracy.mowbray@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7816 090688

Avi Mann

Satış Yöneticisi

E-posta: avi.mann@sirane.com

Mobil: +44 7837 047648

Jonathan Blower

Ambalaj ve Makine Uzmanı

E-posta: jonathan.blower@sirane.com

Telefon: +44 7487 729453

Thierry Soto

Uluslararası İşletme Müdürü

E-posta: thierry.soto@sirane.com

Mobil: +44 7483 984622

Veronique Richard

Fransız İşletme Müdürü

E-posta: veronique.richard@sirane.com

Telefon: +44 1952 858899

Mobil: +44 7875 160990

Craig Robson

Kıdemli İş Geliştirme Müdürü

E-posta: stacey.loader@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7816 090685

Stacey Yükleyici

Satış Yöneticisi

E-posta: craig.robson@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Valerie Bernard

Satış Ofisi Yöneticisi

E-posta: valerie.bernard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Debbie Evans

Müşteri Hizmetleri

E-posta: debbie.evans@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Sign up for our Newsletter: