Sirane Group (Birleşik Krallık)

Simon Balderson

Genel Müdür

E-posta: simon.balderson@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7971 492696

Karl Heggarty

Global Satış Başkanı

Mobil: +44 7908 580481

Deana Tesisi

Müşteri Hizmetleri Müdürü ve Uluslararası Acenteler/Distribütörler Yöneticisi

E-posta: deana.plant@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7875 161326

Mark Lingard

Pazarlama Müdürü

E-posta: mark.lingard@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7487 729769

Ian Shingler

Operasyon Yöneticisi

E-posta: ian.shingler@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7971 696034

Andy Damgası

Üretim Planlayıcısı

E-posta: andy.stamp@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7971 696027

Alan Stanworth

İnsan Kaynakları Müdürü

E-posta: alan.stanworth@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7817 201421

Bob Whitwood

Teknik Müdür

E-posta: bob.whitwood@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7791 526928

Deirdre Draper

Müşteri Hizmetleri

E-posta: deirdre.draper@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Rachel McKenna

Yeni Ürün Geliştirme Lideri

E-posta: rachel.mckenna@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7790 809877

Magda Duczak

Satın Alma Yöneticisi

E-posta: magda.duczak@sirane.com

Telefon:+44 1952 230055

Mobil: +44 7484 523734

Jamie Dallow

BT Yöneticisi

E-posta: jamie.dallow@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7870 490868

Stacey Yükleyici

Kıdemli İş Geliştirme Müdürü

E-posta: stacey.loader@sirane.com

Telefon: +44 1952 230055

Mobil: +44 7816 090685

Sign up for our Newsletter: